Mamy nowego proboszcza

W dniu 17.06.2018r. dekretem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Tadeusza Lityńskiego nastąpiła w naszej parafii zmiana przewodnika duchowego. Nasz nowy proboszcz ks. mgr. Tomasz Tyszkiewicz CRL został powitany przez Radę Parafialną następującymi słowami:

  

Czcigodny księże proboszczu !

Gdy tydzień temu żegnaliśmy księdza Zdzisława Palusa, naszego
dotychczasowego duszpasterza , doznawaliśmy uczucia nostalgii i smutku, że odchodzi ktoś bliski. Nie ukrywamy jednak, że kiedy poznaliśmy nazwisko jego następcy, nasze twarze rozjaśnił uśmiech zadowolenia. Dziś, w imieniu całej naszej rodziny parafialnej , z ogromną radością witamy Cię jako naszego nowego przewodnika duchowego i gospodarza naszej świątyni. Świadomi trudów, jakie Cię czekają oraz odpowiedzialności za całą parafię, powierzamy Cię w naszych modlitwach opiece Ducha Świętego, a jednocześnie deklarujemy wsparcie we wszelkich przedsięwzięciach, zarówno w obszarze duchowym, kulturowym jak i organizacyjnym. 

Na czas pracy duszpasterskiej w naszej parafii – Szczęść Boże !